W celu zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług sklep ten korzysta z plików cookie. Wykorzystywane są one przykładowo do zapisywania informacji z sesji lub ustawień językowych na komputerze użytkownika. Wyłączenie plików cookie może spowodować utrudnienia w korzystaniu z funkcji sklepu internetowego. Jeżeli wyrażasz zgodę, kliknij tutaj.

 

Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.

                                                                                           Henry Ford

 

 Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

 

         Nasza firma powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów w zakresie profesjonalnej i kompleksowej obsługi reklamowej. Naszą misją jest ciągły rozwój oraz doskonalenie oferty co pozwoli na szybką i fachową reakcję na Państwa potrzeby. Nasze doświadczenia łączymy z pasją tworzenia czegoś nowego oraz satysfakcją z dobrze wykonanej pracy. Zadowolenie klienta z naszych produktów to największy nasz sukces.

        Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży artykułów promocyjnych i odzieży reklamowej. Naszym klientom proponujemy szeroki asortyment tekstyliów reklamowych: t-shirty, koszulki polo, koszule wizytowe, krawaty, polary, bluzy, kurtki,wiatrówki, czapki, daszki itp.

            Dzięki dużemu doświadczeniu naszych współpracowników możemy zaoferować haft komputerowy i nadruki na najwyższym poziomie. Aby zapewnić najlepsze wykonanie i trwałość naszych wyrobów używamy tylko i wyłącznie produktów najwyższej jakości.

            Klienci poszukujący upominków z pewnością znajdą w naszej ofercie interesujące gadżety reklamowe m.in. długopisy, breloki, piersiówki, torby, zawieszki, parasole, latarki, radia, i wiele, wiele innych gadżetów reklamowych. Proponujemy naszym klientom znakowanie upominków reklamowych metodą tampodruku, grawera laserowego, termotransferu i sitodruku.

 

Zapraszamy do współpracy!

 


© Marcin Pyrzanowski 2023